Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 68 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Anna Sahlin
Reform Act

Copywriter

anna.sahlin@reformact.se

Anna Lundeborg
Reform Act

Head of Strategy

anna.lundeborg@reformact.se

+46 73 364 13 21

Carina Tjällen
Reform ActReform Experience

Frontend developer

carina.tjallen@reformexperience.se

Carmen Manzano
Reform Act

Head of Production

carmen.manzano@reformact.se

+46 70 763 00 46

Gustav Holm
Reform Act

Art Director

gustav.holm@reformact.se

Jacob Åström
Reform Act

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

+46 70 816 98 51

Jakob Ohlsson
Reform Act

Campaign Strategist

jakob.ohlsson@reformact.se

+46 70 940 28 81

Jenina Dahlberg
Reform Act

Strategic Client Director

jenina.dahlberg@reformact.se

+46  70 428 92 77

Linus Nyström
Reform Act

Art Director

linus.nystrom@reformact.se

+46 70 727 53 80

Malin Åkersten
Reform Act

Creative director

malin.akersten@reformact.se

+ 46 76 779 99 00

Marie Kuylenstierna Nodbrink
Reform Act

Produktionsledare

marie.kuylenstierna-nodbrink@reformact.se

+46 70 614 50 02

Martin Drejenstam Johansen
Reform Act

Copywriter

martin.drejenstam-johansen@reformact.se

Mia Kleist
Reform Act

Strategic Client Director

mia.kleist@reformact.se

Mikael Fransson Arman
Reform Act

Strategic Client Director

mikael.arman@reformact.se

+46 70 442 14 50

Mio Rogvall
Reform ActReform Experience

Support/front-end

mio.rogvall@reformexperience.se

Paul Ferris
Reform Act

Head of Digital

paul.ferris@reformact.se

+46 70 278 69 72

Pernilla Lundmark
Reform Act

Art Director

pernilla.lundmark@reformact.se

Petter Törnqvist
Reform Act

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

+46 70 896 53 45

Rebecca Duvemyr
Reform Act

Head of Agency Reform Act

rebecca.duvemyr@reformact.se

+ 46 70 223 01 90